TattisCup II-osakilpailu tulokset

Tulokset ii-osakilpailu

Yhteistulokset

TOSIMÖLLIT
MAXIT
Jenni Rumbin ja valpai Aatu 6p
Mari Raulio ja mudi Vauhti 6p
Birgitta Kaikkonen ja auskel Hertta 5p
Asko Salmi ja belpal Karpo 5p
Virpi Sarparanta ja pirset Mopo 4p
Sari Saari ja lappor Lilja 4p
Ella Forselius ja espves Pita 3p
Noomi ja Minttu Koiranen 3p
Oona Tuohisto-Kokko ja isovil Paddington 2p
Maija Mäkelä ja suusna Rumba 1p + 2p = 3p
Sanna Salonen ja labnou Pihka 1p
MEDIT
Eila Kaijärvi ja shelam Teppo 6p
Tuisku Virolainen ja mudi Yrtti 6p
Anniina Salo ja kesvil Dina 5p
Marianna Alanen ja Annie 5p
Camilla Alikoski ja shelam Panda 4p
Jenna Vihervuori ja bulter Luna 4p
Lotta Franck ja koohon Terra 3p
Heidi Attola ja stbter Rhino 3p
Carita Friberg ja pumi Piki 1p + 2p = 3p
Vuokko Haakana ja pont-a Kelsie 2p
Daniella Kankkonen ja lagrom Peppi 1p
MINIT
Heidi Ylimäki ja jacru Pippa 2p + 5p = 7p
Soile Lahti ja parson Pottu 6p
Kati Nylund ja bichav Manu 6p
Johanna Jokinen ja lanhee Vili 5p
Maija Summa ja Lobo 4p
Jussi Kuisma ja borter Otto 4p
Tiina Sundholm ja lanhee Jenni 3p
Saara Salonen ja cottul Jerry 3p
Kristiina Lindberg ja toyvil Keiju 1p + 2p = 3p
Saara Salonen ja cottul Oliver 1p
MÖLLIT
MAXIT
Virpi Sarparanta ja pirset Mopo 6p + 4p = 10p
Emma Sjölund ja novnou Valo 6p
Sari Sinikannel ja labnou Tosca 5p
Terhi Koivusaari ja labnou Unna 5p
Tuija Lehtosaari ja pinser Liia 4p
Laura Nissinen ja lagrom Toto 1p + 3p = 4p
Jenni Rumbin ja valpai Aatu 3p
Terhi Koivusaari ja labnou Unna 2p
Essi Turtia ja parcol Hippu 2p
Jarkko Jormanainen ja borcol Ninja 1p
Kisaavista:
Reetta Lauttamus ja kerter Derri 6p + 4p = 10p
Tuija Hyvättinen ja borcol Leia 6p
Alexandra Lappalainen ja borcol Rex 5p
Iina Blomqvistaja novnou Niki 3p
MEDIT
Noora Yli-Harja ja shelam Lenni 6p + 1p = 7p
Piritta Kärkkäinen ja auskel Bunda 6p
Camilla Alikoski ja shelam Pörri 5p
Anni Aaltonen ja kesvil Jake 5p
Vuokko Haakana ja pont-a Kelsie 4p
Marianna Alanen ja Annie 4p
Camilla Alikoski ja shelam Panda 3p
Tuisku Virolainen ja mudi Yrtti 3p
Nuppu Kujala ja Sahrami 2p
Jenna Vihervuori ja bulter Luna 2p
Hanna Ahtonen ja shelam Rico 1p
Kisaavista:
Sini Holm ja Luna 6p
Karoliina Mäkelä ja kääsna Nomppa 6p
Kristiina Jokimies ja perunk Meeko 5p
Karoliina Mäkelä ja kääsna Paavo 5p
MINIT
Janne Nurminen ja cavspa Meea 6p
Pirita Kurri ja mittel Huli 6p
Laura Snygg ja venkäp Mörkö 5p
Tommi Ylitalo ja bichav Notte 5p
Tia Hoikkala ja bichav Notte 2p+3p = 5p
Hanna Kari ja kääsna Eddy 4p
Nea Paul ja lägpys Dusty 4p
Siiri Saukko ja Vimppu 3p
Nina Keltto ja käävil Osmo 2p
Elina Suoperä ja kääsna Sulo 1p
Hanna Sillanpää ja wecoca Peta 1p
Kisaavista:
Emilia Nurmi ja jackru Ninja 5p+5p = 10p
Kristiina Lindberg ja käävil Safi 6p
Katja Rahkola ja lägpys Elsa 6p

Comments are closed.